Duben 2009

SONB Výsledky 3. kola + Hlasování - 4.kolo - FINÁLE

22. dubna 2009 v 18:23 | ♥PiperinQa♥ |  SONB
Ahoooj xD Tak se omlouváme, trošku jsme pozapomněly na SONB.. ! Ale pořád pokračujee! :-) a bude velký finále o nej blog.. ale ještě předtim VÝSLEDKY Z MINUÝHO KOLA!
Piper a Phoebe4.9%4.9% (3)
Billie59%59% (36)
Princess-Paige1.6%1.6% (1)
AdushQa.Holly34.4%34.4% (21)


Piper&Leo avatars#1

20. dubna 2009 v 18:08 | ♥PiperinQa♥ |  Charmed-lásky
Počet:18
Zdroj:fanpop.com


SLIBy, Chyby..!

19. dubna 2009 v 18:54 | ♥PaigiQ♥ |  Naše kecy
No jo, opět se vymlouvám, že?
Vím, že jsem vám v pátek slíbila, že přes víkend tu něco určo přibyde.. Ale nic , že?
Ano, včerejšek jsem jen tak lenošila a jelikož u nás spal brácha s přítelkyní tak sem se jen tak poflakovala a nic se mi nechtělo dělat. Až dneska jsem se vrhla na učení - chemii.

Mno ju a dneska už jen tak juknu na net a opět zpátky k učení - nejradši bych jednou chtěla mít volnej víkend - ale to spíš až v červenci bo v srpnu , že? :D Dlouhá doba.
Oki. Ták se mějte mno, měla jsem v plánu přidat další fotky a Paigin deník, ale opět z toho sešlo.
Znáám se...
:D

Tak promiňte..

SB- Omlouváme se..

Zrovna ve SchOOl

17. dubna 2009 v 9:21 | ♥PaigiQ♥ |  Naše kecy
Hoojda - opět se omlouvám :)
O víkend bych chtěla něco přidat, ale budu na to zase sama - PiperinQa má opět zánět dutin..
:( :( .. chjoo, furt jen nemocná je!!

Mno, ale o víkendu určoo :) :D

Jaj učitel už jde, má zpožděníí!
papa

Avatars Phoebe/Coop

12. dubna 2009 v 0:37 | ♥PiperinQa♥ |  ♥Alyssa-Phoebe♥

Zdroj:fanpop.com

Čtvrtek - Výlet s třídní xD .. nehorázný dobrodružství! :D

11. dubna 2009 v 12:52 | ♥PaigiQ♥ |  Naše kecy
→ Chojés, japak se máte?
→Já docela OKi. Je sice nuda, ale OKi. xD
→Mno, tákže ve čtvrtek 9.4.2009 jsem já, naše třídní, její dvě děti, Katie, Amee, Dáda, Šárka, Petra a Pešule podstoupily fakt super dobrodružství.. :D Výlet na Bobří soutězku.
→Bylo to fakt DOKONALÝ.
Tákže....
___________________

....nejdřív jsme jeli vlakem z Lovosic do Kravař. Hodina cesty. Mno a pak jsme šli a šli a šli.. :D .. Mazec, jsme si ještě na cestě hrály s učitelčinýma dětma. Tákže pohodička.. xD Tákže nejdřív jsme šli podél silnice → tákže nebezpečný.. A pak jsme zahnuli do lesíka a šly podél potoka. To už bylo oki. Šli jsme po zelený , tákže celkem fušká. xD.. Všecko probíhalo v poho až pak jsme dorazily tam kde byl potok docela dost širokej a cesta kudy projít úzká a dost nebezpečná. xD Většina holek se vydala přes potok. Buď skákaly přes kameny a nebo prostě sundaly boty a šly potokem. xD.. Já, Amee a učitelka s dětma jsme šli po tý úzký cestičce. To bylo faktish něco. xD Pak jsme se všici sešli. A vyrazili opět společně. Až jsme došli tam kde bylo nehorázně moc bláta. Tak musela jsem to tam nějak přejít. Tak jdu a jdu. Mno a upe se do toho bahna ponořuju :D - nohama. Mno a najednou si uvědomim, že nemam jednu botu a jsem tu jen v ponožce. Tákže se otočim, skáču k tý druhý botce po jedný noze a ona mi ještě ani nešla vytáhnout. No, ale pak do toho bahna spadla i Amee , jsem nebyla sama. xD... Jak já tam to bahno z tý boty vylejvala .. :D
Nějak jsme si to utřely a šly jsme. xD..
............
Vodopády byly fakt překrásný. Prostě NÁDHERA.
___________________
Cesta zpátky.....

Šly jsme opět po tý cestě - úzký cestě. To už nás bylo i víc. Mno, já se furt škrábala - páč mě něco kouslo a měla jsem to nateklý jak něco. xD No tákže, jdu jako poslední - nejdřív se mi zasekla na moment noha mezi kameny a pak jsem stoupla na suchou větev , která praskla . :D jsem málem zahučela do potoka, to samý Amee. Mno a Katie ta se skoro propadla do bláta. xD Jaj , upe vidim před sebou jak se jí ty nohy propadaly.. xD .. Tak potok sundala botu, sundala ponožku - tu namočila do potoka - pak jí ždímala. Pak měla špinavou i nohu - chodidlo tak jí strčila taky do potoka a upe jí to zklouzlo. Tákže noha ještě špinavější.. xD SRANDA VELIKÁ. Moc...!! :D
___________________

Prostě super výletek, NIKDY NEZAPOMENU..!

mIMO SvěT a MImo DěnÍ...

4. dubna 2009 v 18:44 | ♥PaigiQ♥ |  Naše kecy
Tak jak se máte lidi? :D Zase dlouho tu nic nebylo cu? :D Ale znáte to, furt jen SCHooL :(, tákže pomalu vůbec nestíhám. Otrava..
Dneska jsem v podstatě seděla u telky a počítala matiku, nejen počítala i rýsovala. Jaj , v úterý píšem čtvrtletku z matiky .. Bude to prostě NĚCO zase... Mno ju,znáte matiku. Já jí moc nemusim, vlastně vůbec. Sem ráda když mi na výzo vychází 3 a nebo i někdy 4 :D .. :( Neni to zas tak moc vtipný .. , ale po ustavičnym lámání hlavy vám to dojde, že jste vlastně k ničemu :D Jediný co vám ve škole jde, je třeba chemie, fyzika, děják a pár dalších předmětů a tím to hasne .. :( .. Nejsem chytrá, naopak sem blbá , blbej člověk :D , Ale co bych se tady litovala, nebudu mrhat další vteřiny, minuty, hodiny svýho ,,krátkýho´´ života.. ..

  • Mimo Téma? ...
A v tuhle chvíli už je tu i American President - Barack Obama.. Asic před 10 minutama přiletěl na Ruzyni v Praze .. Super sdílíme jednu krásnou zemi (ČR) s Barackem Obamou :D .. ech, neřešte mě...

A co vy, jak se jinak mááte? :D ... Co děláte? Co ve školee.? :D ..

Víte jaký to je bejt u svejch přátel - Mimo svět a mimo dění? ..